Projekt „Aktywność kluczem do niezależności”

Fundacja Avalon niezmiennie prowadzi bezpłatną rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością w ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności”. W zajęciach można wziąć udział online – co ma szczególne znaczenie w związku z pandemią COVID-19 – lub stacjonarnie.

Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.aktywni.fundacjaavalon.pl. Chęć udziału w projekcie można zgłosić telefonicznie pod nr. 796 324 328, 531 786 660 lub mailowo: fundacja@fundacjaavalon.pl.

Do udziału w projekcie zaproszone są osoby od 16 rż., posiadające orzeczenie o niepełnosprawności ruchowej lub neurologicznej, stopień umiarkowany lub znaczny.

Terapia w ramach realizowanego przez Fundację Avalon projektu „Aktywność kluczem do niezależności” jest kompleksowa, dostępna online i całkowicie bezpłatna.

W projekcie oferowane są zajęcia indywidualne, takie jak: aktywna rehabilitacja, zajęcia z psychologiem czy logopedą. Dodatkowo organizowane są zajęcia grupowe, np. crosstrening, nordic walking, zumba, samoobrona, techniki relaksacyjne, trening „samodzielni w terenie”, czy trening „samodzielni na co dzień”. Wszystkie zajęcia są dostosowane przez specjalistów Avalon Active, tak by przynosiły jak najlepsze efekty dla pacjentów, którzy zdecydują się na uczestnictwo online.

Gdzie? Rehabilitacja ONLINE odbywa się poprzez aplikację Zoom. Dołączenie do zajęć nie jest trudne – wystarczy kliknąć w link otrzymany w mailu.
Jest również możliwość realizacji projektu w formie hybrydowej (stacjonarnie + online). Rehabilitacja stacjonarna odbywa się w siedzibie Fundacji Avalon (Domaniewska 50A, Mokotów, Warszawa).

Zgłoś się! Aby przystąpić do projektu należy skontaktować się z Recepcją Fundacji Avalon (tel. 22 349 97 71, tel. kom. 796 324 328, 531 786 660, email: fundacja@fundacjaavalon.pl) i umówić się na konsultację z fizjoterapeutą (online lub stacjonarnie). W czasie konsultacji fizjoterapeuta dopasuje pakiet zajęć odpowiedni do twoich potrzeb i możliwości.

Więcej informacji: http://aktywni.fundacjaavalon.pl

Projekt „Aktywność kluczem do niezależności”.pdf